Süper Lüks Yat Konsepti ''Tropical Paradise İzland''

İngiliz tekne üreticileri tarafından tasarlanan 90 metre süper lüks yüzen ada Tropical Paradise süper yat,  Karayipler ve Hint Okyanusundaki gözlerden uzak adalardan esinlenerek, tasarlanmış. Süper lüks yatın dış konseptinde yüzme havuzu özel kabinler ile volkanik bir şelale bulunuyor.

Tropical Paradise süper yatın arka kısmında ise bir bar var, volkanik bir ada etrafında dalgalar olduğu izlenimini vermek için güverte, yüzme havuzu ve palmiye ağaçları arasına yerleştirlimiş özel kabinler ile kaplanmış akan ibr şelale ve fışkıran yapay bir volkan bulunmaktadır. Ortak oturma alanı ve açık havada yemek yemek için bir alan, okyanus manzaralı özel bir plaj ve hemen bitişiğinde toplantıları için bir ofis ve eğlenmek için, sinema, kütüphane, oyun odası, salon, spa ve spor salonu gibi etkileyici bir dizi  bölümler oluşturulmuş.

Kamaralarda, özel balkonlar ve ana güvertede dört VIP suit yanı sıra yat sahibine özel Suit ve onun balkonu bulunuyor, üst güvertede bulunan bu suit  iki güverteye yayılmış  en lüks süit, arka güvertede özel bir helikopter iniş platformu ve su aktiviteleri  için deniz seviyesinde yüzen plaj, adalar ve teknelerden oluşan bir konsepte oluşturtmuş.

Giriş ve çıkış noktası olarak kullanılan arka kısmında bulunan, eşsiz ve özel bir plaj girişi bulunuyor. Yat 33m genişlikte ve  90 metre boyunda ve saatte 15 deniz mili hız kapasitesine sahip. Fiyatı henüz belirlenmemiş olan Tropical Paradise süper yat  beyaz ve turkuaz tonlarda ve 10 kişilik misafire göre tasarlanmış.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder