Erkekler kumaş pantolon alırken nelere dikkat edilmelidir?

erkek kumaş pantolon
Erkekler kumaş pantolon alırken öncelikle belinde ve boyunda pay olan pantolonları tercih etmelidirler.Ayrıca diz astarı olan bir pantolonu tercih etmeniz durumunda daha rahat hareket etme imkanınız olacaktır.

Kumaş pantolonlarda yün oranı da çok önemlidir; çok fazla oranda polyester karışımı olan pantolonlar teninizde yanmalara ve kaşıntılara neden olabileceğinden dolayı polyester oranı yüksek pantolonlardan uzak durmalısınız.

Eğer resmi giyinmenizi gerektiren bir iş ortamında çalışıyorsanız kumaş pantolonları tercih etmelisiniz.Lacivert, füme, koyu gri pantolonlar iş ortamı için en doğru seçimlerdir.

Biraz kilo probleminiz var ise pantolon alırken mutlaka pileli pantolonları tercih etmelisiniz. Şayet zayıf ve fit bir vücuda sahip iseniz tamamen pilesiz pantolon almaya özen göstermelisiniz.

Çizgili bir pantolon alacaksanız ve çok zayıf bir vücuda sahipseniz kendinizi biraz daha kilolu gösterebilmek için çift pileli pantolon, daha fit bir vücudunuz var ve rahat hareket etmek istiyorsanız tek pileli pantolon, arka kısımda bombelik oluşmasını istemiyorsanız da arka cepsiz bir pantolon tercih edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder