Erkekler Kumaş Pantolon Alırken Hangi Renkleri Tercih Etmelidirler?

erkek kumaş pantolon renk seçimi
Kumaş pantolon tercihinde genel olarak tercih edilen yol mevsimine göre kumaş pantolon alınmasıdır. Fakat kış mevsiminde'de kapalı mekanlarda parti ve gece eğlenceleri olduğu için kış mevsiminde de açık renkler tercih edilmektedir.

Her ne kadar açık renk pantolonlar ile çok şık bir görünüm elde ediyor olsanız da daha ağır ve asil bir görüntü elde etmek için koyu lacivert, koyu bej yada füme gibi koyu renkleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle satın almış olduğunuz pantolonun kullanımını artırmış olacaksınız buda sizi ek bir harcamadan kurtaracaktır.


Çizgili bir pantolon tercih ediyorsanız özellikle çizgilerin belirsiz ve koyu hatlarının daha belirgin olması sizi daha şık gösterecektir. Tüm kıyafetlerde olduğu gibi erkeler kumaş pantolon renk tercihlerinde de modayı, mevsimi veya bulunduğu mekanı bir yana bırakıp kendi ruh hallerine göre seçim yapabilirler.

Açık renkli bir pantolon tercih ediyorsanız gömleğinizi de üstüne saldığınız zaman kendinizi daha şık ve daha özgür hissedersiniz. Giyeceğiniz pantolonun üstüne ceket giymeyi düşünmüyorsanız ve resmi bir ortamda bulunacaksanız koyu renk bir pantolon tercih etmelisiniz.

Beyaz renk bir gömlek tercih ettiğinizde beyaz rengin hemen her renk ile uyumlu olacağından pantolonunuzda renk seçiminde daha fazla seçeneğiniz olacaktır. Beyaz renk gömlek ile siyah, lacivert, füme, gri, gece mavisi, koyu kahve rengi ve bordo pantolonları da tercih edebilirsiniz.

Siyah bir gömlek ile yine siyah, lacivert gibi koyu renklerde isterseniz krem, beyaz, açık bej gibi açık renklerdeki pantolonları tercih edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder