Hangi Tarz Kıyafetlerle Daha İnce ve Zarif Görünebiliriz?

Hangi Tarz Kıyafetlerle Daha İnce ve Zarif Görünebiliriz
Stil sahibi olmak, tarz görünmek ve aynı zamanda ince bir görüntü vermek kolay iş değil. Fazla kiloları saklama, şişkinlikleri gizleme zor görünse de imkânsız değil. Sadece birkaç küçük kıyafet hilesiyle aynı anda hem stil hem de ince görünmek mümkün. Tek yapılması gereken doğru parçaları ve renkleri seçmek, işlem sandığınızdan daha pratik ve kolay; inanabilirsiniz!

> Bedeninize oturan kıyafetler seçin

Bedeninize tam oturan kıyafetler seçmeniz sizi daha sıkı gösterecektir. Gömlek, bluz veya bir blazer ceket alırken bile kıyafetin bedeninize tam oturmasına dikkat edin bu şekilde hem fazlalıkları gizlemiş olur hem de iyi görünürsünüz.

> Düz renk çorap tercih edin

Kalın bacak yapısına sahipseniz ve elbise yada etek giydiğinizde çorap giyerek şıklığınızı tamamlamak istiyorsanız kesinlikle düz renk bir çorap tercih etmelisiniz. Üzerinde çiçek böcek puantiye gibi çeşitli detaylar olan çoraplar bacağınızda esnek bir görüntü sağlayarak daha kalın gözükmenize neden olacaktır. Zarif görünmek için düz renk çorap candır!

> Siyahtan vazgeçmeyin

Siyah renk her kadının kurtarıcısı olsa da hafif kilo alınan dönemlerde en favori renktir. Siyah renk aynı anda hem şık hem de zayıf gösteren tek renktir. Siyah bir elbise, siyah bir etek ceket takımı her zaman iş görür. Fazla siyah olmaktan şikâyet ederseniz eğer takı veya şal gibi aksesuarlarla görüntünüze renk verebilirsiniz.

> Boydan çizgili kıyafetler seçin; enine çizgilerden uzak durun!

Enine çizgilerden oluşan kıyafetler kişiyi olduğundan şişman gösterdiğinden bu tarz desenlerden uzak durulmalı ve aksine daha uzun ve ince görünmek için dikine boydan çizgili desenler, pantolonlar seçilmelidir. Uzun ve ince görünmek bu kadar kolay :)

> Topuklu ayakkabılar!

Şık bir kadın her daim topuklu ayakkabılarından güç alır. Bacak ve fizik yapısını olduğundan iyi gösteren topuklu ayakkabılar ile zarif, şık ve ince görünebilirsiniz. İnce topuklar, zarif bant kesimi olan ayakkabılar yazın en çok tercih edilen ve etkiyi yükselten ayakkabılardır.

> Belden dökümlü elbiseler!

Özellikle kilo sorunu olan kadınlar için üst bölümü tam oturan belden aşağısı dökümlü uçuş uçuş inen elbiseler akıllıca bir seçim olacaktır. Karın ve kalça bölgesindeki fazlalıkları saklayan bol kesim etek, zayıf göstermenin kestirme yollarından biridir.

> Yüksek bel pantolon, mini tişörtler!

Yüksek bel pantolon ve üzerine giyeceğiniz kısa tişört ya da kazaklar sizi olduğunuzda uzun gösterecektir. Yüksek belin yeniden moda olması ve mini kazaklarla kombinlenip trend oluşturması sizi stil sahibi ince görünümlü bir kadın yapacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder