Her Kadının Bilmesi Gereken Güzellik Sırları

Her Kadının Bilmesi Gereken Güzellik Sırları
Güzellik denen şey bir kadının en önemli silahlarından biridir. Elbette dediğinizi duyar gibiyim.. Fakat unuttuğumuz bir şey var. Bir silah dolu olmadıktan sonra hiçbir şeye yaramaz. O yüzden gelin sırları öğrenin!
  • Bazı günler uykusuz ve gözlerimiz şiş uyanırız. Ben buz küplerini tavsiye etsem de her zaman bulamayabiliyoruz. Öyle zamanlarda iki çay kaşığını buzlukta bekletip göz altlarında bekletmen seni kurtarabilir.
  • Büyük gözleri olanlar küçüklere imrenir. Küçüklerde ise durum tam tersidir. Bugün şans küçük gözlü olanlardan yana! Gözün alt ve üst kapaklarına beyaz kalem sürmeniz vurguyu arttırmanız için yeterli olacak.
  • Saçlarınıza fazla ürün uygulamaktan kaçının. Bir lira bozuk para büyüklüğünde şampuan ve saç kremi yeterli olur. Bir de fındık kadar saç serumu kullanırsanız işlem tamam. Güvenin bana, az kozmetik çok huzurdur.
  • Uzun kaşlarınızı sakın cımbızla almaya kalkmayın. O teller kaş şeklinizi belirginleştirir. Eğer onları alırsanız kaşlarınızın kaş kemiğinizle olan dengesi bozulacaktır.
  • Yatma şeklinizi düzeltin. Dudak kenarlarınızdaki kıvrımlardan alnınızdaki kırışıklara kadar hepsinin sebebi yanlış uyuma pozisyonudur. Mümkünse sırt üstü yatmaya alışın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder