Kalın Kaşlara Sahip Olma Yolları

Kalın Kaşlara Sahip Olma Yolları
Bakışlar yüzümüzün enstrümanı gibidir. Kaş biçimleri ise insanın yüzüne en doğru bakışları kazandırabilir ya da görüntüyü mahvedebilir. Bunun için profesyonellerden yardım almak işin en doğrusudur. Ama kendi kendimize yapabileceğimiz ufak yöntemler de var. Hele ki ip gibi ince kaşlardan sıkıldıysan bu çözümler senin için demektir. Zaten incecik kaşlar en çok Gülşen Bubikoğlu'na yakışıyordu... Gel kalın kaş trendine katılmanın yollarını birlikte öğrenelim.

Cımbıza, aynalara ve iplere veda etmelisin. O kenarda çıkan kaşı almak istediğini biliyorum. Ama doğal kaşların sırrı onlara çok fazla dokunmamaktır.

Badem yağı saçların olduğu gibi kaşların da dostudur. Ama tüm yüzün tüylensin istemezsin değil mi? O yüzden en iyisi badem yağını kulak çöpü yardımıyla kaşlara yedirmen olur.

Kaşların kalınlaşırken görüntün kafanı bulandırabilir. Seyrek yerleri kaş fırçasıyla tara ve boşlukları kaş kalemiyle doldur. Böylece hem kolayca motive olursun hem de kendini bakımsız hissetmezsin.

En önemlisi de kendine zaman ver. Tüy fazları belli evrelerde kendini yeniler. Sen sen ol, aceleci davranma ve uzamakta olan minik tüylere dokunma. Kaşlarının son halini görünce beklediğine değecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder