Kısa Boylu Kadınlar İçin Stil Önerileri

Kısa Boylu Kadınlar İçin Stil Önerileri
Bodur tavuk her dem piliç derler. Zaman zaman haklılar diyebiliriz. Kısa boylu olmak dezavantaj gibi görülse de daha kadınsı ve sevimli bir hava yarattığını kimse inkar edemez. Giyinme şeklimiz ise boyumuzu olduğundan daha kısa gösterebilir. O kadar da sevimli olmaya gerek yok değil mi? Gelin kısa boylu insanlar olarak doğru giyinmenin kurallarını birlikte öğrenelim...

En önemli nokta kendinize güveninizdir. Boyunuz ne kadar kısa ya da uzun olursa olsun özgüveniniz yerinde olmadıkça şık kalabilmeniz imkansız.Yüksek yakaları tercih etmeyin. V ya da U yakalar sizin için çok daha uygun olacaktır.

Sivri uçlu babetler ya da sivri uçlu topuklular boyunuza hareket katacaktır, mutlaka denemelisiniz. Tepeden tırnağa aynı renk giymeniz boyunuza derinlik katacaktır. Aşırı ihtişamlı takılar ya da farklı desenleri bir arada kullanmanız doğru tercih olmaz.

Yüksek bel etekler ya da şortlar illüzyon yaratacak ve daha narin görünmenize destek olacaktır.
Mini etek giyerken diz üstü hizasında olmasına özen gösterin. Dizin altında kalan etekler sizi olduğunuzdan kısa gösterir.

Eğer fit bir yapıya sahipseniz mutlaka dar kesim elbiseleri tercih edin. Bol ve salaş kıyafetler sizi daima daha kısa gösterir, unutmayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder