Yolculuk Esnasında Bakımlı Olmanın Püf Noktaları

Yolculuk Esnasında Bakımlı Olmanın Püf Noktaları
Yılın yorgunluğunu atmak için tatile çıkarız. Ya da bir hafta sonu eğlencesi için kaçamak yaparız. Seyahat etmek hem çok eğlenceli hem de çok yorucudur. Göz altlarımız çöker, uykusuz kalırız, saçlarımız dağılır. Ama sana vereceğimiz ip uçlarıyla artık hangi araçla yola çıkarsan çık daima bakımlı kalacaksın.

Oteller çoğu zaman eşantiyonlar sağlayarak müşteriyi memnun eder. Bu ürünler saç kremleri ya da şampuanlar olabilir. Ürünlerin kutularını atmaman yolculuğun devamında kendi ürünlerini doldurman için avantaj sağlar.

Yolculuklar bünyeyi sarsabilir, hasta olabilirsin. Birazcık vazelin ise seni koruyabilir. Nasıl mı? Burun deliklerine uyguladığın vazelin mikropların burun deliklerinde sabit kalıp soluk boruna geçmesini engeller.

Çok fazla malzeme çok fazla yük demektir. Sen en iyisi büyük makyaj fırçanı bronzere batırarak yanına al. Böylece çantan da hafifler. Fırçayı küçük bir poşete koyarak etrafa bronzer bulaşmasını engellemeyi de unutma.

Klipsli tokalar hayatını kurtarabilir. Yoldayken saçlarımız çabuk yağlanır. Ama saçlarını topuz yapıp tepede tokayla tutturursan hem yağlanmayacak hem de doğal dalgalara sahip olacaksın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder