Sahip Olmanız Gereken 10 Güzellik Aparatı

makyaj malzemeleri
Makyaj yaparken yada temizlerken işinizi kolaylaştıracak sizlere pratik çözümler sunacak 10 güzellik aparatı.

Cımbız:

Kaşlarınızın kendi kendini şekillendirmesini beklemiyorsunuz, öyle değil mi? Tüyler hangi yöne çıkarsa çıksın kolaylıkla çekebilmenizi sağlayacak eğimli uçlu bir cımbız aletlerinden.

Kirpik Kıvırıcısı:

Dünyadaki uzun ve kıvrık kirpiklere sahip şanslı insanlardan biri değilseniz bu alete kesinlikle ihtiyacınız var demektir.

Üçgen Makyaj Süngeri:

Likit yada kremsi makyaj malzemelerini uygulamak için birebir! Ayrıca fiyatı o kadar uygun ki bir kere kullanıp atabilirsiniz.

Kulak Çubuğu:

Hiç ciddiye almadığınız kulak çubukları aslında o kadar çok işe yarıyor ki; dağılan makyajı düzeltmeye, dumanlı göz makyajı yapmaya ve makyaj çıkarmaya yarıyor.

Pudra Pufu:

Fondöteninizi sabitlemek üzere pudra sürerken fırça yerine pudra pufunu tercih etmenizde fayda var. Sonucun daha homojen olduğunu göreceksiniz.

Yağ Emici Mendiller:

Cildinizde yalnızca yarım gün içinde parlama sorunu oluşuyorsa bu ürün hayatınızı kolaylaştıracak. Taşıması kolay bu mendiller görünümünüzü anında tazeleyecek.

Kalem Traş:

Göz kaleminizin ne zaman tükeneceği hiç belli olmaz öyle değil mi?

Diş İpi:

Dişlerinizden ne yedinizin anlaşılması kadar utanç verici bir durum daha yoktur! Kimsenin öğle yemeğinde brokoli yediğinizi bilmesine gerek yok.

Kaş Farı ve fırçası:

Düzgün şekillendirilmiş kaşlar güzelliğin en önemli kurallarından biridir. Peki kaşlarının tonu açık olanlar ne yapmalı? Bu ikiliye mutlaka danışmalı!

Işıklı Makyaj Aynası:

Bu ayna sayesinde makyaj yaparken,kaşlarınızı alırken,takma kirpik takarken işinizi fazlası ile kolaylaştıracak.

Makyaj Nasıl Yapılır ?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder