Siyah Tel Tokayla Yapabileceğiniz 9 Saç Modeli

Siyah bir tokayla çok özel saç modelleri oluşturabilirsiniz, bu saç modellerini nasıl yapmanız gerektiği hakkında sizlere 10 öneri sunuyoruz.

1.Siyah tokanın en çok kullandığı model topuz saç modelidir öncelikle topuz bir saç modeli oluşturabilirsiniz.

2.Siyah saç tokasıyla saçlarınızın tepesini kabartarak brigitte Bardot modasını takip edebilirsiniz. Saçlarınız ister çok uzun,ister çok kısa olsun bu tokalarla sonuca kolayca ulaşabilirsiniz.

3.Perçemlerinizi yada önünüze gelen saçları sabitleştirebilirsiniz. Eğer perçemleriniz sevdiğiniz boyu geçtiyse en yakın dostunuz siyah tel tokalar olacak.

4.Yılın en önemli trendlerinden biri olan ensede topuz modellerini uygulamak siyah tokasız mümkün  olmaz.
5.Tek boy saçlara farklı hava katmak yine tek bir siyah toka ile mümkün olur. Derin bir yivle ayırdığınız saçları gevşekçe tek bir siyah tokayla sabitleştirebilirsiniz.

6.Alternatif saç modelleri yaratabilirsiniz. Dior defilesindeki çarpıcı modeller. Biraz daha fazla cesaret gerektirse de, siyah tokalarla yaratıcılığın sınırlarını zorlayabilirsiniz.

7.Bulgularınızı sabitleştirebilirsiniz. İster başınızın ön kısmından başlayıp kıvırdığınız,ister topuz halinde burgu yaptığınız saçları gizlice tokalayabilirsiniz.

8.Hazırlıksız anlarınızda dağınıkça ördüğünüz saçlarınızın ucunu sabitleştirmek için tek bir siyah toka yeterde artar.

9.Saç aksesuarlarını sabitlemek yada aksesuar görevi görmek konusunda siyah tokanın üstüne yoktur.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder